.

مصرف انرژی 1

( دلایل بسیار ضروری برای نصب راه اندازی درب های اتوماتیک )

بهبود مصرف انرژی
ورودی اختصاصی محل شما با نصب درب های اتوماتیک در زمان تردد ورود و خروج به صورت اتومات باز و بسته شده و این زمان قابل تنظیم بوده ، و در مصرف انرژی گرما ، سرما ، رطوبط داخل محل کاربری با فظای  بیرونی به کمترین حد اختلاف دما رسیده و از اطلاف انرژی سرمایشی و گرمایشی محیط داخل بوده است . در سال های اخیر به علت کمی منابع  و پر هزینه بودن حامل های انرژی، این امر باعث می شود که هزینه های مصرفی و سودهی بالای و کاهش هزینه ها ، در کسب و کار کاربران شود .
دیزاین2
نمایی زیبا و دیزاین فوق العاده
یک از منحصر به فردترین و خاص ترین ویژگی های درب های اتوماتیک نمایی زیبا و دیزاین فوق العاده در اماکن تجاری ، اداری ، محل کسب و کار می باشد . با وجود قابلیت های خاص نصبی به شکل های مختلف و گوناگون کشویی ، گرد ، نیمه گرد ، مثلثی ، گردان و … در اماکن های گوناگون و بدون محدودیت شکلی آن از نظر نوع رنگ ، شیشه ، فریم و ظاهر آن برای تناسب و یکپارچگی با محیط پیرامون ، اطراف نمایی متفاوت و زیبا در محل کسب و کار شما ایجاد نموده و این امر در وجه ، برندینگ ایجاد ذهنیتی ماندگار ، مثبت و خاص در ذهن مشتریان تاثیر بالایی خواهد داشت .
تردد 4
سهولت در ورود و خروج
درب های اتوماتیک کشویی ، برقی ، صنعتی سهولت در رفت آمد ارباب و رجوع ، مشتریان را دو چندان برای صاحبان کسب و کار از نظر بازدهی تردد دو چندان می کند . دو فروشگاه یا بنگاه اقتصادی که در کنار همدیگر قرار دارند را تصور کنید که  یکی به در های اتواماتیک و دیگری به درب های دستی مجهز هستند ، وکالا های  خود را در عرضه فروش قرارداده اند ، مشتریان ترجیح میدهند از فروشگاهی خرید کنند که مجبور به باز ویا بسته کردن درب های به دلایل گوناگون نباشند و به راهتی رفت و آمد و تردد کنند .
بهداشت
بهداشت و جلو گیری از بیماری 
یکی از آلوده ترین نقاط که ما در طی روز به صورت مستقیم تماسی لمسی با آن ایجاد می کنیم دستگیره ها و سطوح آن ها می باشد ، که این امر باعث انتقال میکروب ها و ویروس های خطر ناک بوده و با افزایش و نصب درب های اتوماتیک تماس با این عوامل به حداقل ممکن خود رسیده و موجب تمایل بیشتر مشتریان و خریداران درب های اتوماتیک برای تجهیز محل های پرتردد خود می باشد .  
تردد 2
هماهنگی کنترل تردد و برنامه ریزی ورود و خروج
یکی از مهمترین عوامل برای صاحبان مشاغل و کسب و کارکنترول تردد ورود و خروج ارباب رجوع و مشتریان خود می باشد ، که در چه فاصله زمانی بین ساعات گوناگون درب های اتوماتیک به صورتبرنامه ریزی شده باز و یا بسته حتا به صورت یک طرفه  اعمال شود ، برای مثال درب های بانک ها که از ساعت 8 به صورت دوترفه باز شده و در پایان کار اداری به صورت یک ترفه برای تردد خروج باز می شوند ، که در های اتوماتیک به راحتی این ویژگی منحصر به فرد را دارا بود .
خوش آمد گویی 2
خوش آمد گویی و توجه به مشتریان
یکی از حرفه ای ترین مسائل اساسی بازاریابی در کسب و کار ها توجه به نیاز های ضروری مشتریان می باشد . احترام به مراجعه کنندگان و توجه به راحتی، امنیت و بهداشت مشتریان تأثیر زیادی در ایجاد نظر مثبت آنان نسبت به کسب و کارتان خواهد داشت. با تجهیز فروشگاه خود به درب های اتوماتیک یا کرکره های اتوماتیک به مشتریان و مراجعه کنندگان خود خوش آمد گویی کنید.
امنیت
امنیت و ایمنی
استفاده از درب های اتوماتیک با آخرین تکنولوژی و استاندارد ، نوآوری در درب های کرکره ای ، کشویی هوشمند بالاترین سطح امنیت را برای مشتریان فراهم می آورد . همچنین سایر تجهیزات ، ماژول ها و سیستم‌ های مدیریت یکپارچه ساختمان ها، دزدگیر، اطفاء حریق وغیره به سیستم های درب اتوماتیک شما مشتریان محترم قابل نصب شدن می باشد .
آماج صنعت آذر تولید کننده انواع
آماج صنعت آذرارائه میدهد