درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد یا قوسی (کِرو)

Automatic Curve Doors

یکی از انواع دیگر درب های گرد، درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد، قوسی و یا کرو می باشد. طراحی و معماری این نوع درب ها هم مانند دسته خود یعنی درب های گرد، زیبا و شکیل بوده و برای بخش هایی که از طراحی های منحنی استفاده شده بسیار مناسب و زیبا تر به نظر می رسد.

درب اتوماتیک نیم گرد (کرو) برای مکانهایی طراحی شده است که به صورت کمانی از دایره است که بیشتر در مکان هایی استفاده می شود که زیبایی و ظاهر برایشان الویت دارند.

درب اتومات قوسی و نیم گرد
در اتوماتیک نیم دایره شیشه ای
درب اتوماتیک کرو یا قوسی
درب اتوماتیک شیشه ای کرو

عملکرد درب اتوماتیک نیم گرد یا کرو

درب اتوماتیک نیم گرد هم مانند درب اتوماتیک گرد، از جنس فلز و نمای آن شیشه ای است. نمای این نوع درب ها بسیار زیبا و در استاندارهای خاص خود ساخته شده است.

دوام درب نیم دایره به دلیل ساخته شدن از فلز، فولاد ضد زنگ و روی بسیار بالاست. همانطور که می بینید درب اتوماتیک کرو به صورت کشویی باز و بسته می شود و لت های متحرک بر روی لت های ثابت قرار می گیرد و اپراتور درب اتوماتیک شامل موتور ، کنترل باکس ، پنل ، تسمه و… می باشد.از ویژگی های اصلی آن میتوان به موضوع جلوگیری از هدر رفتن انرژی اشاره کرد.

درب اتوماتیک نیم گرد، کرو، قوسی شکل

مزایای استفاده از درب اتوماتیک نیم گرد (کرو)

استفاده زیاد و کار بردی و روان دربهای اتوماتیک شیشه ای و انواع ویژگی های خوب است درب اتوماتیک و مزیت های استفاده از این دربها نسبت به بقیه درب های موجود در بازار درب اتوماتیک دارد در مکان های مختلفی از آنها استفاده می شود، درب اتوماتیک آسان باز سیستم تولید کننده انواع درب های اتوماتیک در ایران.

کاربرد درب اتوماتیک نیم دایره

درب های اتوماتیک منحنی علاوه بر زیبایی مانع از جلوگیری از اتلاف انرژی و نفوذ گرد و غبار می شود و بیشتر در مکانهای پر تردد مانند هتل ها، بیمارستان، رستوران ها، پاساژ ها و دیگر فضا تجاری و اداری استفاده می شود.

حالت های متفاوت درب اتوماتیک کرو یا قوسی

درب های گرد و نیم گرد آماج صنعت آذر 3

قیمت درب اتوماتیک  شیشه ای کرو

درب اتوماتیک شیشه ای نیم گرد (کرو) با توجه به اینکه در ابعاد و اندازه و همچنین رنگ فریم و رنگ شیشه و نوع سیستم و… متفاوت است. قیمت درب اتوماتیک قوسی با توجه به تمامی موارد ذکر شده متفاوت می باشد. بنابراین کارشناسان ما در شرکت آماج صنعت آذر آماده ارائه مشاور رایگان به مشتریان می باشد و شما می توانید قبل از خرید با داشتن مشخصات نوع درب مورد نیاز خود از حدود قیمت درب مطلع شوید.

نحوه گذاشتن سنسورهای درب نیم گرد

نحوه نصب سنسورهای درب نیم گرد

درب های گرد و نیم گرد آماج صنعت آذر 4