درب اتوماتیک اتوبوسی (فولدینگ)

در جاهایی که عرض ورودی کم است بهترین انتخاب درب هایی هستند که عرض عبور و مرور بیشتری را در اختیار قرار می دهند و باز شوندگی بیشتری دارند.

استفاده از این درب ها باعث می شود که رفت و امد با سرعت بیشتری صورت بگیرد و ازدحام در هنگام عبور زیاد کاهش یابد.

یکی از بهترین درب ها در این حوزه درب اتوماتیک اتوبوسی می باشد.که دارای ویژگی هایی خاص برای همین منظور است.

سرعت عملکرد در این در ها بالا است و مطابق با نیاز های روز بازطراحی شده و سطح استفاده از درب اتوماتیک فولدینگ رو به افزایش است.

این درب ها دارای ظاهری شیک بوده و نصب و تجهیز بسیار راحتی دارند و همچنین سرعت باز و بسته شدن در این درب ها دارای قابلیت تنظیم است و در رنگ های متنوع قابل ارایه و نصب می باشد.

درب اتوماتیک فولدینگ:

به درب های اتوبوسی و نیمه اتوبوسی درب اتومتیک فولدینگ نیز گفته می شود که این نوع درب برای مکان هایی که عرض عبور کمی دارند استفاده می شود و در این درب ها درصد فضای مورد استفاده جهت رفت امد را تا 75 درصد از میزان فضای در دستررس میتوان در نظر گرفت.

درب اتوماتیک فولدینگ برای ورودی ساختمان و سینماها و مکان هایی که به حداکثر ترین فضای ممکن جهت رفت امد نیاز دارند بسیار مناسب است.

این درب نیز همچون سایر درب های اتوماتیک دارای حالات مختلف عملکرد می باشد.

10 ویژگی های بارز درب اتوماتیک اتوبوسی:

نصب اسان و دسترسی راحت

رنگ های متنوع در فریم ها

قابلیت اتصال به سیستم ها ورود و خروج هوشمند

طراحی های جذاب با بهترین تکنولوژی ها ممکن

سرعت بالا و عملکرد عالی در باز و بسته شدن

دارای امنیت بسیار عالی

باز شدن و ایجاد 75% درصد از فضای در دسترس

مناسب مکان های دارای کمترین عرض ورودی

باز و بسته شدن در یک جهت یا هر دو جهت ممکن است

قابلیت اتصال ابزار های حضور و غیاب و کنترل رفت امد

مکانیزم عملکرد درب اتوماتیک اتوبوسی (فولدینگ):

درب اتوماتیک فولدینگ ساختاری شبیه به درب های لولایی دارد و تفاوت در جایی ظاهر می شود که این درب به دو قیمت تقسیم می شود.

با باز شدن این درب بخش ها همچون برگه های یک کتاب یا دفتر روی هم قرار می گیرند.این درب در شرکت آماج صنعت آذر با بالاترین استاندارد های جهانی تولید و نصب می شوند.

از جمله ویژگی های خوب این درب باز و بسته شدن روان و سرعت مناسب عملکرد آن می باتشد.

درب اتوبوسی فولدینگ قابلیت این را دارد تا با سیستم های مختلف کنترل رفت امد و حضور غیاب متصل شود و تمام اطلاعات و نیاز های شما را برطرف نماید.

درب های اتوماتیک فولدینگ
درب اتوماتیک اتوبوسی اجرا شده در ایران

کلربرد های مکانی درب اتوماتیک اتوبوسی:

  • تاسیسات مرزی و نظامی و کنترلی
  • اسکله ها و لنگر گاه ها
  • فرودگاه ها
  • پاسگاه نظامی
  • بیمارستان ها و مکان های درمانی
  • ساختمان اداری و تجاری

مزیت درب اتوبوسی نسبت به سایر درب های اتوماتیک:

یکی از پرکاربرد ترین نوع درب های اتوماتیک همین درب اتوبوسی (فولدینگ) می باشد که دارای عملکرد بسیار نرم و سریع است و می توان ازین درب بصورت پیوسته و نامحدود بهره برداری کرد.

درب اتوماتیک اتوبوسی باتوجه به نیاز شما و با بهترین متریال ممکن در کوتاه ترین زمان و با ضمانت کیفیت و تضمین قیمت توسط آماج صنعت برای شما طراحی تولید و نصب می گردد.

در اتوماتیک تاشو (اتوبوسی)

درب های اتوماتیک تاشو (فولدینگ)

Automatic Folding  Door

معرفی درب های اتوماتیک اتوبوسی (فولدینگ )

درب اتوماتیک اتوبوسی (فولدینگ) آماج صنعت آذر درب های هستند که از نظر محدودیت فضای تردد و ساختار بهترین گزینه می باشند زیرا هر دو لت درب به صورت کشویی و همزمان تقسیم شده و هر لت آن لولایی بسته می شود و لازم به زکر می باشد که در بعضی از موارد فقط درب به یک سمت دیوار نصب گردیده ، که در این حالت درب به دوصورت لولا شده به یکدیگر می باشد که یکی از آنها به سمت دیوار لولا شده است .یکی از مزایایی این نوع درب اتوماتیک نسبت به درب هایی لولایی اتوماتیک سرعت عملکرد ، مکانیزم محرکه منحصر به فرد ، نرمی و بی صدا بودنکاهش شعاع عملکرد حرکتی باز و بسته شدن را دارا می بوده که ویژگی منحصر به فرد و اهمیت بالای در فضای اشقال شده کمتری در محیط های پر ترافیک رفت و آمد را دارند .

درب اتوماتیک شیشه ای با فریم سفید

مزایای استفاده از درب اتوماتیک اتوبوسی (فولدینگ)

از انواع کارکرد درب اتوماتیک شیشه ای اتوبوسی (تاشو) می توان به حالت تمام باز، تمام بسته (قفل)، نیمه باز، اتوماتیک و حرکت یکطرفه اشاره نمود. در حالت تمام باز، درب با تشخیص حرکت، تمام مسیر را برای ورود و یا خروج باز می کند. حالت بسته یا قفل برای مواردی به کار می رود که نیاز به عبور و مرور از ورودی تا زمان خاصی وجود ندارد، درب قفل می شود و تا تنظیم مجدد آن، قفل باقی می ماند. حالت نیمه باز در درب اتوماتیک شیشه ای تاشو حالتی بسیار مناسب برای جلوگیری از هدر رفت انرژی است، در این حالت می توان درب را طوری تنظیم نمود که با تشخیص حرکت و یا وزن توسط سنسور، تنها نیمی از ورودی باز گردد، به این ترتیب با باز و بسته شدن درب، از اتلاف حداقل انرژی نیز جلوگیری به عمل می آید. حرکت اتوماتیک، حرکت معمول و مورد انتظار درب است و حرکت یکطرفه برای کنترل عبور و مرور از یک سمت، تنظیم می گردد. به این صورت که ورود تنها از سمت (ورودی و یا خروجی) صورت می گیرد، سنسور بخش ورود و یا خروج غیر فعال می شود و عبور تنها از یک سمت امکان پذیر می باشد.

عملکرد درب های اتوماتیک اتوبوسی (فولدینگ )

بنا به ضرورت و با توجه به شرایط موجود می توان از درب شیشه ای اتوماتیک تاشو که دارای دو و یا یک لت می باشد، استفاده کرد. در درب اتوماتیک شیشه ای تاشو یا اتوبوسی هر لت به دو قسمت تقسیم شده است، این دو قسمت به یکدیگر و یکی از قسمت ها به دیوار لولا شده است. در درب اتوماتیک شیشه ای تاشو که دارای دو لنگه می باشد، هر لنگه درب به طرفین جمع می شود و ورودی از سمت مرکز باز می گردد. در درب اتوماتیک شیشه ای تاشو با یک لت، با تشخیص وزن یا حرکت توسط سنسور تعبیه شده برای درب، این لت، تا شده و به روی خود جمع می شود، به این ترتیب ورودی از یک سمت (راست و یا چپ) باز می گردد. این نوع درب برای استفاده در اماکنی که میزان رفت و آمد بالا و یا نامحدودی دارند مورد استفاده قرار می گیرد. سرعت باز شدن درب شیشه ای اتوماتیک تاشو 2 تا 4 ثانیه است که برای یک درب اتوماتیک شیشه ای سرعت مطلوبی به شمار می رود؛ از این رو استفاده از این درب ها برای اماکنی که بسیار پر تردد هستند و سرعت باز و بسته شدن درب اهمیت پیدا می کند، مناسب است.

درب-های-فولدینگ-10
درب-های-فولدینگ-11
درب-های-فولدینگ-12