گیت های کنترل تردد

Traffic Control Gates

در دنیای امروز، در هر مکانی که تعداد زیادی از کارکنان و افراد، عبور و مرور میکنند، به یک گیت کنترل ترافیک دارند. خرید گیت کنترل ترافیک برای کمک به ایجاد امنیت و حفظ حریم خصوصی، به خوبی عمل میکند. همچنین این دستگاه  سرمایه‌گذاری کوچکی است که مزایای بلند مدت دارد. گیت های کنترل تردد در قسمت ورودی هر محلی قرار دارد و مشخص می‌کند که چه کسی مجاز به دسترسی است.

امروزه سیستم‌های کنترل ترافیک با انواع مختلفی در بازار وجود دارند که مطابق با مشخصات مکان مورد نظر و نحوه دستیابی به آن هستند، از حق انتخاب بالا برخوردار است.

وظیفه گیت کنترل تردد چیست؟

گیت کنترل ترافیک در کل اساس مدیریت و کنترل افراد در مکان‌هایی مانند ایستگاه‌های مترو، ورودی‌ها، مراکز تجاری و دولتی، سالن‌های ورزشی و در برخی مکان‌های خاص مانند دفاتر دولتی و مکان‌های خاص امنیتی اداره می‌شود. ساختار و عملکرد این سیستم با ترکیبی از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی خاص و بسته به نیازهای مدیریت آن است.

انواع گیت کنترل تردد

گیت های تردد انواع مختلفی دارند که در ادامه بیان شده اند؛

  • گیت کنترل لولایی
  • گیت کنترل گردان
  • گیت کنترل کشویی
  • گیت کنترل ایمنی

خرید گیت کنتل تردد

گیت کنترل تردد بسته به نیاز افراد خریداری میشوند. این وسیله در واقع رابطه ای بین امنیت و نظم را برقرار میکند و براب سازمان ها، ادارتی که در آن تعداد افراد عبورکننده زیاد هستند، بهترین وسیله کنترل میباشد. برای خرید گیت های کنترل میتوانید با آماج صنعت برترین شرکت ارائه دهنده گیت های کنترل تماس بگیرید.

ساختار سیستم گیت کنترل تردد

گیت های تردد، ساخته شده از تجهیزات الکترونیکی و مکانیکی است و مدیریت شده توسط نرم افزارهای خاصی که برای رفع نیاز مشتری طراحی شده است. تجهیزات به روزی از قبیل حسگرهای قوی، کنترلهایی اکسس کنترل، بردهای الکترونیکی، نمایشگرها و… میتوانند با سیستمهای ساختمان هوشمند (BMS)، اعلان حریق و سیستمهای امنیتی ارتباط برقرار کنند.

گیت های کنترل تردد در چه فضاهایی استفاده میشوند؟

استفاده گیت های کنترل تردد آماج صنعت آذر در فضاهایی مانند بانکها یا دفتر مرکزی شرکت در هرج و مرج جلوگیری کرده و نظم و نظام موثر بهتری ، را جایگزین این امر کرده.  معماران و طراحان داخلی گزینه های بسیار مهمی برای سفارشی کردن این مدل و ایجاد زیبایی و ظاهری زیبا و شاداب دارند. از جمله مواد تزئینی می توان برای تبدیل این مدل به قسمت بصری از سنگ مرمر و گرانیت و همچنین چرم و انواع چوب از جمله گردو ، بلوط استفاده کرد. عملیات چرخشی نوری راهرو را تشکیل می دهد . در راهرو وسط این مدل ، یک مانع بال وجود دارد که از پلکسی گلاس شیشه ای ساخته شده است .در صورت خرابی برق ، از ویژگیهای مقرر در این نوع مدل اجازه خروج آزاد از سایت یا ساختمان را می دهند.