درب اتوماتیک گـردان ویترین دار

Automatic sliding doors Model Showcase 

از جمله درب های لوکس و زیبا که در مکان های متعددی استفاده میشود، درب های گردان اتوماتیک ویترین دارهستند. این درب ها در زمستان توانایی گرم کردن داخل محیط را دارند و در تابستان از گرم شدن داخل محیط جلوگیری میکنند.

درب گردان ویترین دار
درب اتوماتیک گردان ویترین دار
در گردان 2 باله ویترین دار

انواع درب اتوماتیک گردان ویترین دار

درب های اتوماتیک گردان ویترین دار نوع دیگر از درب اتوماتیک گردان هستند که ظاهر و زیبایی دوچندانی نسبت به مدل های معمولی خود دارند. درب های ویترین دار اتومات دارای 3 مدل میباشند که در ادامه بیشتر توضیح داده ایم؛

درب اتوماتیک گردان 2 باله ویترین دار

درب های اتومات گردان ویترین دار، در این مدل دارای 2 باله میباشد که کمترین تعداد باله در بین درب های گردان را دارد. همانطور که عملکرد این درب را در تصویر میبینید، عملکرد آنها به دو صورت متفاوت میباشد.

در عملکرد اول، زمانی که فرد بخواهد عبور کند، درب به صورت اسلایدی باز میشود و فرد به راحتی عبور میکند. اما در عملکرد دوم، فرد وارد قسمت ورودی درب شده، و درب با استفاده از سنسورهای خود شروع به چرخش کرده و همزمان با چرخش، فرد نیز به جلو حرکت میکند و از درب خارج میشود.

درب اتوماتیک گردان ویترین دار
درب گردان ویترین دار

درب اتوماتیک گردان ویترین دار 3 باله

همانطور که در تصویر میبینید، این نوع درب گردان ویترین دار، دارای 3 باله است و در حالت معمولی در وضعیت stop قرار دارد، اما زمانی که فرد بخواهد از درب عبور کند، باله های آن با استفاده از سنسورهایی که دارد شروع به چرخش کرده و فرد نیز به جلو حرکت کرده تا از درب خارج شود.

در گردان ویترین دار وسط
در برقی گردان ویترین دار

درب اتوماتیک گردان ویترین دار وسط 4 باله

این نوع درب گردان ویترین دار، دارای 4 باله است و در مکان هایی که تعداد عبور کننده ها بیشتر هستند، کاربرد دارند. عملکرد آن به محض شناساسس حضور فرد در نزدیکی خود، باز شده و فرد با قرار گیری در بین یکی از باله ها، شروع به چرخش میکند. عملکرد این درب مانند درب گردان ویترین دار 3 بال است. در بخش میبانی درب، میتوان به عنوان ویترین استفاده کرد.

درب اتوماتیک گردان ویترین دار
درب گردان اتوماتیک ویترین دار وسط 4 باله

کاربرد درب اتوماتیک گردان ویترین دار برای افراد معلول

درب اتوماتیک گردان ویترین دار برای افراد مختلف

ویژگی های درب اتوماتیک گردان ویترین دار 

این نوع درب ها دارای محفظه شیشه ای هستند که با استفاده از آن می توان اشیای کوچک مانند مجسمه، آبنما، گل و گیاه و برای عابرانی که از آنجا عبور میکنند به نمایش درآورید. چنین محفظه هایی را می توان در محور مرکزی نصب کرد، یا به بال های درب چرخان متصل کرد. این مدل از درب های چرخشی را درب گردان ویترین دار می‌نامند.

درب اتوماتیک گردان ویترین دار در کجا استفاده میشود؟

از این نوع درب ها در مکان هایی همچون هتل ها، مراکز خرید لوکس و جاهایی که محیط آنجا برای شان بسیار مهم است استفاده میشود. در مکان هایی همچون ادارت و مانند آن از این نوع درب ها استفاده نمیشود.

امنیت در یک ورودی دو جنبه مختلف دارد: امنیت ساختمان و امنیت مصرف کنندگان آن. The با سخت‌ترین مقررات ایمنی منطبق است.

مزایای درب های گردان ویترین دار

درب اتوماتیک دارای مزایای بسیاری است که در ادامه به برخی از آنها اشاره شده است؛

  • این نوع درب ها عبور و مرور را راحت تر میسازند.
  • ظاهر مکان مورد استفاده را بسیار زیبا و شکیل میکند.
  • در صورت استفاده اعتبار بالایی به مکان مورد استفاده خواهد داد.
  • داشتن ویترین برای ظاهرسازی و زیباسازی
درب-های-اتوماتیک-گـردان-3-و4

شرکت فروش درب های اتوماتیک گردان ویترین دار

اگر به دنبال درب اتوماتیک مدل ویترین دار هستید، شرکت آماج صنعت از برترین شرکت های ارائه دهنده رب گردان میباشد. ما به عنوان یک تولید کننده در چرخان اتوماتیک، یک انتخاب بزرگ از درب های گردان خودکار، از جمله درها با ظرفیت دو بال و دره‌ای کنترل دسترسی برای امنیت بیشتر فراهم می‌کنیم.