گیت کنترل تردد امنیتی

Full Height Turnstiles

جهت محدود کردن دسترسی به منطقه، از گیت کنترل تردد امنیتی یا گیت کنترل تمام قد استفاده میشود. معمولا از این نوع گیت ها در سفارت خانه ها، زندان، جاهای تفریحی، ورزشی و مکان های امنیتی استفاده میشود. این نوع گیت ها به دلایل تمام قد بودن و پوشش دهی کامل، از بهترین و امن ترین گیت هاست.

ویژگی های گیت های کنترل تردد امنیتی

از ویژگی های اصلی این نوع گیت ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد؛

  • گیت های تردد امنیتی سه باله، تردد را آسان تر و گیت های چهارباله امنیت بالاتری دارند.
  • تضمین هر گذر در هر لحظه
  • مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی
  • امنیت بسیار بالا

عملکرد گیت کنترل تردد امنیتی

گیت های تمام قد یا امنیتی به گونه ای ساخته شده اند که بتوانند در یک دقیقه حدود 30 نفر را با امنیت بالا، عبور داده و با زاویه 120 درجه قابلیت چرخش دارند. دستگاه به صورت رانشی و دو طرفه عمل میکند و دارای مکانیزم دمپر هیدرولیک  برای اینکه تردد های ناقص انجام نشود، وجود دارد.

این نوع گیت ها مانند همه انواع گیت کنترل تردد با نرم افزارهای مختلفی همچون نرم افزارهای سازمانی، نرم افزار ارباب رجوع و سخت افزارهای مربوطه کار میکنند.

جنس گیت کنترل تردد تمام قد

بدنه این نوع گیت ها بسیار مقاوم و پایدار و از جنس فولاد و یا رنگ الکترواستاتیک طراخی و ساخته شده است.

خرید گیت کنترل تردد تمام گردان آماج صنعت آذر

گیت کنترل تردد تمام قد یا امنیتی آماج صنعت آذر از ارتفاع كامل و محبوس استفاده شده است كه انتظار مي رود كه این سیستم براي دسترسي با استفاده از نیروی محرکه داخلی و خارجی می باشد. در عین حال دارای چرخهای كلیدر مقاوم در برابر ضربه و فشار است این واقعیتی بدیهی است كه نمی توان با پریدن یا پرت شدن از بالای آن مانند سایر گیت ها عبور كرد .

هنگامی که در ورودی چرخهای ایستاده گیت کنترل تردد تمام قد این نوع گیت در نقاط ورود به سیستم نصب می شوند، هیچ شخصی بدون دسترسی مناسب اجازه ورود یا ترک محل یا ساختمان را ندارد. در این نوع گیت نصب شده بی دقتی یا سهل انگاری از پرسنل مسئول درب و امنیت آن هیچ نقشی ندارد که این کاربران هستند که با خواننده کارت آنان گیت کار می کنند .