درب استیل طلایی آماج صنعت
اخبار و مقالات

✅در اتوماتیک، کرکره برقی تماس 4813-021

آیا میدانید در سال های اخیر با پیشرفت فناوری، لزوم استفاده از درب اتوماتیک به شدت افزایش یافته است؟

روند رو به گسترش ساخت ابزارآلات در راستای رفاه مردم افزایش یافته است. بنابراین صنعت در اتوماتیک نیز از این پیشرفت بهره برده است. به دلیل امکانات و مزایای درب برقی، در اکثر اماکن مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مقاله، صفر تا صد درب اتوماتیک بیان شده و بهترین روش سفارش و اطمینان از کیفیت محصول به طور کامل توضیح داده شده است. با ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر »
اخبار و مقالات

درب اتوماتیک سربی با گارانتی 100% بخرید | بهترین درب اتوماتیک سربی در ایران

درب سربی یا درب اتوماتیک سربی(در سربی بیمارستانی و درب سربی آزمایشگاهی)؛ جهت جلوگیری از نفوذ پرتو ایکس از دستگاههای تصویربرداری پر تو ایکس و سایر سامانه های تصویربردرای پزشکی مورد استفاده در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی، به خارج از اتاق مورد نظر است، تا کارکنان در معرض این پرتو مضر قرار نگیرند.

اطلاعات بیشتر »
انواع درب برقی با کاربردهای فراوان
اخبار و مقالات

دردسر کمتر در اماکن تجاری با استفاده از درب اتوماتیک

باید بدانید که سیستم درب اتوماتیک کشویی متنوع وگوناگونی در بازار وجود دارد.

برای شناخت بیشتر و شناسایی نحوه عملکرد در اتوماتیک کشویی حتما این نوع درب را در انواع فروشگاه های خرده فروشی ، اماکن تجاری ، اداری و بیمارستان ها وداروخانه ها دیده اید.

از دیدگاه مردم و کاربران، این نوع درب برقی معمولا سریع و آسان و بسیار کاربردی هستند و از نظر سازمان ها واداره ها ، درب اتوماتیک یک روش مطمئن و سازمان یافته جهت کنترل ورود و خروج افراد می باشد، ضمن اینکه می تواند زیبایی وجلوه خاصی بر سازه ها بیافزاید

اطلاعات بیشتر »
تاریخ بوجود امدن انواع درب
اخبار و مقالات

تاریخچه درب

درب چیست دَرب به تخته‌های چوبی یا فلزی مستطیل‌شکلی گفته می‌شود حدوداً به اندازه قامت انسان که در بازه دیوار ساختمان‌ها تعبیه می‌شود تا رفت‌وآمد

اطلاعات بیشتر »