موتور صنعتی سرعت بالا
اخبار و مقالات

موتور درب اتوماتیک پرسرعت | سفارش 4813-021

آماج صنعت آذر، تجربه بسیاری در ارائه موتورهای صنعتی بکار رفته در صنایع مختلف به ویژه در صنعت درب اتوماتیک پرسرعت، درب های صنعتی کارخانجات و … دارد. استفاده از موتورهای محرک الکتریکی به جای توربین گاز، صرفه‌جویی قابل‌توجهی در هزینه های مصرفی کارخانجات داشته و زمان کمتری برای تعمیر خرابی آنها صرف می شود و نگهداری آنها آسان است.

اطلاعات بیشتر »
شیشه سربی
اخبار و مقالات

شیشه سربی فقط 4813-021

در تولید شیشه های سربی از فریم های استانداردی استفاده می شود که علاوه بر استحکام کافی، از شکستن شیشه ها جلوگیری کند و مانع از تحت فشار قرار گرفتن شیشه ها خواهد شد.

به طور حتم از نگهداری و برخورد اجسام نوک تیز به این شیشه ها باید اجتناب شود اما در صورت خط و خش های مویی در این شیشه ها می توان از پولیش های شیشه سربی استفاده کرد و از اثرات اکسیداسیون شیشه به وسیله پولیش کردن کاست.

قاب شیشه های سربی از استیل و فولاد گالوانیزه و در ابعاد استاندارد و یا سفارشی مشتریان ساخته می شود علاوه بر این شیشه های سربی به دلیل ماهیت ساختاری و دمای ذوب پایین، بسیار حساس بوده اما در برابر ضربه بسیار مقاوم و مستحکم هستند.

تغییراتی نیز می تواند درساختار شیشه های سربی رخ دهد بطور مثال اجرای قابلیت رد و بدل شدن صدا میان اتاقک کنترل و محل تصویر برداری که به درخواست مشتری اضافه می گردند.

اطلاعات بیشتر »
درب استیل طلایی آماج صنعت
اخبار و مقالات

بهترین درب اتوماتیک ایران {4813-021} (گارانتی 100%)

آیا میدانید در سال های اخیر با پیشرفت فناوری، لزوم استفاده از درب اتوماتیک به شدت افزایش یافته است؟ روند رو به گسترش ساخت ابزارآلات در راستای رفاه مردم افزایش یافته است. بنابراین صنعت در اتوماتیک نیز از این پیشرفت بهره برده است. به دلیل امکانات و مزایای درب برقی، در اکثر اماکن مورد استفاده قرار می گیرد.

در این مقاله، صفر تا صد درب اتوماتیک بیان شده و بهترین روش سفارش و اطمینان از کیفیت محصول به طور کامل توضیح داده شده است. با ما همراه باشید.

اطلاعات بیشتر »
اخبار و مقالات

درب اتوماتیک سربی با گارانتی 100% بخرید | بهترین درب اتوماتیک سربی در ایران

درب سربی یا درب اتوماتیک سربی(در سربی بیمارستانی و درب سربی آزمایشگاهی)؛ جهت جلوگیری از نفوذ پرتو ایکس از دستگاههای تصویربرداری پر تو ایکس و سایر سامانه های تصویربردرای پزشکی مورد استفاده در بیمارستان ها و سایر مراکز درمانی، به خارج از اتاق مورد نظر است، تا کارکنان در معرض این پرتو مضر قرار نگیرند.

اطلاعات بیشتر »
انواع درب برقی با کاربردهای فراوان
اخبار و مقالات

دردسر کمتر در اماکن تجاری با استفاده از درب اتوماتیک

باید بدانید که سیستم درب اتوماتیک کشویی متنوع وگوناگونی در بازار وجود دارد.

برای شناخت بیشتر و شناسایی نحوه عملکرد در اتوماتیک کشویی حتما این نوع درب را در انواع فروشگاه های خرده فروشی ، اماکن تجاری ، اداری و بیمارستان ها وداروخانه ها دیده اید.

از دیدگاه مردم و کاربران، این نوع درب برقی معمولا سریع و آسان و بسیار کاربردی هستند و از نظر سازمان ها واداره ها ، درب اتوماتیک یک روش مطمئن و سازمان یافته جهت کنترل ورود و خروج افراد می باشد، ضمن اینکه می تواند زیبایی وجلوه خاصی بر سازه ها بیافزاید

اطلاعات بیشتر »