null

Electric storage shutters

در همه موارد ، کرکره های برقی اتوماتیک آماج صنعت آذر بدین ترتیب سطح سر و صدای سر و صدای ناشی از خیابان یا بیرون را کاهش می دهند و در نتیجه راحتی خانه شما را افزایش می دهند.

کرکره برقی انباری

Warehouse shutters

نصب کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی اتوماتیک دارای سه مزیت اصلی است:ورودی ها و پنجره های شما را ایمن می کند .
باعث کاهش تلفات انرژی ناشی از دهانه (درها و پنجره ها) می شود و عایق صوتی شما را بهبود می بخشد .
کرکره برقی اتوماتیک نوعی کرکره برای پنجره ها یا درها است که از نوارهای افقی به هم وصل شده است.

این ماده عموماً از PVC یا آلومینیوم ساخته شده است و به صورت دستی و با استفاده از میل لنگ ، یا الکتریکی (به صورت خودکار) کار می شود ، به طوری که با فشار یک فشار باز و بسته می شود. را فشار دهید).

دلایل محبوبیت کرکره برقی اتوماتیک

نصب کرکره برقی اتوماتیک به دلایل مختلف محبوبیت بیشتری پیدا می کنند. اول ، آنها از بهینه سازی هوا در برابر آنها محافظت می کنند زیرا باعث تقویت تقویت در پنجره می شوند و از آنها در برابر طوفان ، باد ، باران و سایر پیامدهای هوای بد محافظت می کنند.
آنها همچنین محافظت خوبی در برابر خورشید و گرما دارند. کرکره های برقی اتوماتیک در واقع می توانند زندگی را در داخل خانه شما بسیار دلپذیر جلوه دهند ، زیرا بسته به مدل ، ورودی گرمای بیرون را بیش از 90٪ مسدود می کنند.
آنها همچنین امنیت بسیار خوبی را ارائه می دهند و شاید این دلیل اصلی بسیاری باشد که نصب کرکره برقی اتوماتیک را انتخاب می کنند. اینها در واقع بسیار مقاوم هستند و این امر آنها را به عنوان یک عامل بازدارنده عالی در مقابل متجاوزان و سارقان قرار می دهد.
نصب کرکره برقی اتوماتیک همچنین می توانند به ایجاد یک مانع نویز عالی کمک کنند. در صورتی که در کنار یک جاده شلوغ زندگی می کنید یا فقط آرامش را در خانه خود می خواهید ، آنها بسیار مفید خواهند بود

نصب کرکره برقی اتوماتیک برای امنیت بیشتر

کرکره برقی ساخته شده از PVC یا آلومینیوم ، یک مانع بزرگ برای متجاوزان است. به یاد داشته باشید که بیشترین میزان شکستگی از طریق درب جلو یا پنجره های طبقه همکف اتفاق می افتد که علی رغم استحکام آنها در مقابل شلوغی مقاومت نمی کند ، ابزاری که مورد حمایت سارقان است.

بدیهی است ، مانند درها یا پنجره ها ، کرکره های برقی نیز خنثی نیستند ، اما آنها به طور چشمگیری متجاوزان را در تلاش های دزدی خود کاهش می دهند.

اگر غایب باشید ، بنابراین خطر ورود فرد به خانه شما بسیار کم است ، به خصوص که در نگاه کرکره های پی وی سی یا کرکره های آلومینیومی ، بیشتر سارقان دلسرد می شوند.

نصب کرکره های برقی اتوماتیک برای راحتی حرارتی بیشتر

علاوه بر جنبه ایمنی ، نصب کرکره های برقی اتوماتیک به عایق بندی مناسب محل اقامت شما کمک می کنند. هنگام كاهش كامل ، آنها انتقال حرارت بين داخل و خارج را كاهش مي دهند و در گرمايش نيز صرفه جويي مي كنيد. از طرف دیگر ، پره های کرکره ها در حال سوراخ شدن هستند ، می توانید پرده های خود را به صورت نیمه باز برای تهویه خانه خود باز کنید ، بدون اینکه اجازه گرمای زیادی داشته باشید.

از این رو محصولات ارائه شده توسط آماج صنعت آذر می توانند جایگزین مناسبی برای عایق حرارتی باشند ، اما می توانند به شما اجازه دهند (در بعضی موارد) هزینه های خود را در حین کار کم کنید.

عایق صوتی خانه خود را با نصب کرکره برقی اتوماتیک بهبود دهید

در صورت بسته بودن ، پره های کرکره و همچنین لایه ای از هوا بین کرکره و پنجره ، صفحه ای برای انتشار امواج صوتی تشکیل می دهند که در نتیجه به بهبود عایق صوتی محفظه کمک می کند. در صورت درست نصب کرکره برقی ، با یک مهر و موم محیطی ، این عایق بهتر خواهد بود و ضخامت فضای هوا بین کرکره و پنجره مهم است.

در همه موارد ، کرکره های برقی اتوماتیک آماج صنعت آذر بدین ترتیب سطح سر و صدای سر و صدای ناشی از خیابان یا بیرون را کاهش می دهند و در نتیجه راحتی خانه شما را افزایش می دهند.

کرکره برقی اتوماتیک نصب در انباری ویلا اجرا توسط مجموعه آماج صنعت آذر, کرکره برقی , نصب کرکره برقی , اجرا کرکره برقی , انواع کرکره برقی , ساخت کرکره برقی , تولید کرکره برقی , کرکره اتوماتیک , نصب کرکره اتوماتیک , اجرا کرکره اتوماتیک , انواع کرکره اتوماتیک , ساخت کرکره اتوماتیک , تولید کرکره اتوماتیک