فهرست مطالب

 شیشه های مدرن آماج صنعت آذر

Modern Glass Amaj Sanat Azar

شیشه های مدرن آماج صنعت آذر باران ، برف ، باد ، گرد و غبار و پرندگان را از بالکن شما دور نگه داشته و میزان نور دریافتی از محیط بیرون را کاهش نمی دهد این حفاظت به معنای واقعی هزینه کمتری برای تعمیر و نگهداری و ترمیم سطوح و ساختارهای داخلی بالکن را فراهم می سازد.  محفظه های بالکن آماج صنعت آذر میزان هر گونه نویز را تا 50٪ کاهش می دهد ، بنابراین می توانید در خانه خود استراحت کرده و راحت تر بخوابید.
سیستم های آماج صنعت آذر در برابر باد و ضربات بسیار مقاوم هستند و اولین شرکتی در ایران بود که سیستم های شیشه بالکن خود مارک CE را دریافت کرد. سیستم های شیشه ای بالکن آماج صنعت آذر تقریباً برای هر بالکن قابل تنظیم است و گزینه های مختلفی برای انتخاب شما وجود دارد.
لعاب محصولات از دو پروفیل آلومینیومی افقی نصب شده بر روی سقف ، با لاستیک یا ساختارهای کف بالکن تشکیل شده است، صفحات شیشه ای بدون چارچوب روی پروفایل ها چسبانده می شوند. این پنل های ضخامت 6 ، 8 ، 10 یا 12 میلی متر بسیار مقاوم هستند اما کشویی و تاشو بسیار آسان است.
این طیف وسیعی از فرصتهای به وجود آمده ، بدون در نظر گرفتن آب و هوا و هر شرایط بیرونی ، در تمامی فصول و طول سال را برای شما فراهم می کند