شیشه لاکوبل | شیشه پشت رنگی

به فارسی روان شیشه لاکوبل در لغت همان شیشه پشت رنگی است.به دلیل پشت رنگی بودن شیشه لاکوبل و جذابیت استفاده در نما و دکوراسیون داخلی استفاده از آن روز به روز در حال افزایش است.

شیشه لاکوبل جزوی از زیر مجموعه های شیشه رنگی محسوب میشود.

تعیین قیمت شیشه لاکوبل:

قیمت در اصل به وارداتی بودن و یا ایرانی بودن این شیشه بستگی دارد.اجناس وارداتی خود به خود تحت تاثیر قیمت دلار هستند و بنابراین قیمت واحد دقیقی نیز نمیتوان برای ان تعیین کرد.

در شرکت آماج صنعت آذر شیشه-لاکوبل با کیفیتی کم نظیر و با تضمین قیمت به مشتریان ارایه میگردد.

یکی از برند های مطرح شیشه لاکوبل ,برند AGC ترکیه است که در شرکت آماج صنعت آذر با گارانتی و تضمین کیفیت ارایه میشود.

برای اطلاع دقیق تر از قیمت ها و دریافت لیست قیمت از طریق تلفن و یا واتس اپ شرکت در ارتباط باشید.

از شیشه لاکوبل کجا باید استفاده کرد ؟

شیشه های رنگی-لاکوبل را هم برای فضای بیرونی و هم برای فضای دکوراسیون داخل میتوان استفاده کرد.به عنوان مثال برای شیشه های دیوار پارگینک ها و دیوار های داخلی کافه ها و رستوران ها ,راه رو ها در برج ها و ساختمان های اداری,داخل سرویس های بهداشتی و حمام ها و ….

شیشه های لاکوبل دارای ضخامت های مختلفی هستند و بر خلاف شیشه سکوریت قابلیت دارند تا برش داده شوند و لبه های نرم با اندازه و شیب های مختلف در ان ها ایجاد کرد.

همچنین در جاهای مختلف امکان را دارد تا سوراخ با مته های گرد بر و سایر مته ها برای منظور های مختلف ایجاد کرد.

سایر کاربرد شیشه لاکوبل:

از این نوع شیشه میتوان در گاز های رو میزی و همچنین انواع هود ها و درب کابینت وکشو ها استفاده نمود.

ایا میتوان شیشه لاکوبل را به سکوریت و یا لمینت تبدیل کرد ؟

پاسخ : بلی

یکی دیگر از قابلیت های لاکوبل ,تبدیل شدن به سکوریت و لمینت است.این شیشه قابلیت حرارت داده شدن را دارند به این صورت که شیشه لاکوبل را در کوره های سکوریت قرار داده و به ان بین 400 تا 700 درجه سانتی گراد حرارت میدهند و سپس ان را به طور یکنواخت سرد میکنند این عمل باعث افزایش بسیار زیاد و ایجاد مقاومت در شیشه میشود.

با افزودن امکان لمینت شدن میتوان از این شیشه ها به عنوان درب های اداری و درب پارتیشن های اداری از آن استفاده کرد و بهره برد.

شیشه ها را بعد از اندازه گیری وایجاد سوراخ های لازم سکوریت و لمینت میکنند که باعث افزایش مقاومت شیشه در برابر ضربه و حرارت  میشود و سپس از آن به عنوان درب سرویس های بهداشتی و درب اداری و پارتیشن های اداری استفاده میکنند.

طیف رنگی شیشه لاکوبل:

به شیشه تختی که پشت ان رنگی است و استفاده بسیاری در دکوراسیون داخلی پیدا کرده شیشه لاکوبل می گویند.بدلیل شفافیت و رنگ های منحصر بفرد محبوبیت این نوع شیشه روز به روز در حال افزایش است.

یک سمت شیشه لاکوبل با طیف های رنگی متفاوتی رنگ می شودو از این شیشه میشود در موارد زیر استفاده کرد:

  1. دیوار شیشه ای
  2. میزهای شیشه ای
  3. قفسه های شیشه ای
  4. کابینت های شیشه ای