راهبند پارکینگ

شاید تا حالا دیده باشید که در اماکنی مانند بیمارستان ها و عوارضی ها با استفاده از راهبند هایی مانع ورود و یا خروج غیر مجاز از مسیر می شوند. در این زمینه شرکت آماج صنعت آذر برای فراهم کردن امنیت و سرعت بیشتر بخشیدن به تردد راهبند های قدرتمندی ایتالیایی را وارد کرده تا بتوان در امر تردد به اماکن کمک کند.شرکت آماج صنعت آذر بزرگترین شرکت در زمینه تولید و طراحی گیت های کنترل تردد، گیت های فلزیاب، دستگاه های حضور و غیاب و … است.

انواع راهبند پارکینگ

این محصولات در دو نوع دستی و اتوماتیک عمدا در مبادی ورودی پارکینگ های عمومی، بیمارستان ها و.. مورد استفاده قرار میگیرند و ضریب امنیتی بالایی ندارند و صرفا در جهت نظم دهی به عبور و مرور ها گذاشته میشوند. نوع اتوماتیک آنها بازو را با کمک سنسورهای خاص و نیروی الکتروموتو تامین میکند ولی نوع دستی آن با نیروی دست و انسان بالا و پایین میرود.

این محصول قابلیت اتصال به اکسس کنترل هایی مانند دوربین های پلاک خوان ،حسگر های اثر انگشت و … را دارد تا در صورت مجاز بودن تردد مسیر را باز کند.بدنه این گیت ها از استیل مقاوم ساخته شده است و بر روی بازوها از رنگ ها و چراغ هایی برای نمایان شدن در شب استفاده شده است.

عملکرد راهبند پارکینگی چگونه است؟

سیستم راهبند پارکینگ در همه جا معمولا استفاده میشود. عملکرد راهبند های پارکینگی، سد کردن مسیر ورودی و خروجی و ایجاد محدودیت تردد میباشد. تنها کسانی میتوانند از این راهبند عبور کنند که اجازه دارند.

کنترل-تردد-راهبند

کاربرد راهبند ها

  •     پارکینگ ها
  •     بیمارستان ها
  •     عوارضی های بین راهی
  •     مسیر هایی متصل به ریل قطار

راهبند های اهرمی در دو مدل زیر طراحی و ساخته می شود:

  •      بازویی مدل اتوماتیک
  •      بازویی مدل دستی

بازویی مدل اتوماتیک موتورهای موجود در راهبند باعث بالا و پایین رفتن اهرم موجود در راهبند می شود ولی در راهبند بازویی مدل دستی با نیروی دست و انسان بالا و پایین میرود.