null

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC هلالی

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC هلالی در سال های اخیر بیشتر مورد استفاده قرار گرفته و در انواع مختلف دسته بندی می شود؛ هلالی معمولی ویترینی و مسجدی که نمای ساختمان ها را زیباتر می کند

درب و پنجره دو جداره خم یو پی وی سی

Double glazed PVC doors and windows

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC  هلالی

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC  هلالی در سال های اخیر بیشتر مورد استفاده قرار گرفته و در انواع مختلف دسته بندی می شود؛ هلالی معمولی ویترینی و مسجدی  که نمای ساختمان ها را زیباتر می کند. پنجره دوجداره هلالی در نمای ساختمان های جدید یا مساجد که به صورت گنبدی ساخته می شوند‌ مورد استفاده قرار می گیرند و مزیت استفاده از این نوع پنجره  زیبایی دو چندان آنها نسبت به پنجره های معمولی است. استفاده از این نوع پنجره ها در ساختمان های با نمای مدرن یا نمای سنتی کاربرد دارد و ساخت آنها توسط دستگاه های مخصوص و افراد متخصص انجام می شود و نسبت به پنجره های معمولی پروسه پیچیده تری دارد. دستگاه ساخت هلال به صورت آبی یا آب و گلیسیرین است که با بالابردن درجه حرارت و آب و قرارگیری پروفیل داخل آن باعث نرم شدن پروفیل شده و با قرار گیری در شابلون های مخصوص اقدام به شکل گیری پروفیل می شود. پس از آنکه پروفیل خنک شده و شکل گرفت آن را به فریم پنجره که از قبل ساخته شده جوش می دهند و سپس با استفاده از شابلون اقدام به تهیه شکل شیشه و ساخت آن می کنند.

درب-و-پنجره-یو-پی-وی-سی-قوس-دار-هلالی

قیمت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی UPVC  هلالی مسجدی

قیمت درب و پنجره دو جداره یو پی وی سی UPVC  هلالی مسجدی معمولا از پنجره های ساده بالاتر است، چون مراحل ساخت هلال و شیشه آن بسیار سخت و پیچیده است. ساخت  پنجره دو جداره هلالی مسجدی زمان بر بوده و نیاز به دستگاه و نیروی متخصص دارد که این موارد باعث افزایش قیمت پنجره هلالی می شود. قیمت پنجره هلالی مسجدی براساس تعداد هلال های استفاده شده، بابت هر هلال یک قیمت معین اضافه می شود. هلال ویترینی یا کرو  نیز نسبت به هلال معمولی قیمت بالاتری دارد. در هلال ویترینی شیشه نیز به همان مقدار هلال پنجره خم می شود و به همین دلیل هزینه خم شیشه نیز اضافه شده و معمولا نسبت به سایر پنجره های دوجداره قیمت بالاتری دارد.

درب-و-پنجره-یو-پی-وی-سی-قوس-دار2514هلالیamaj-sanat-azar

درب و پنجره دوجداره یو پی وی سی UPVC  هلالی لمینت

ساخت درب و پنجره هلالی یو پی وی سی UPVC  لمینت یو پی وی سی در ابعاد و اندازه دلخواه پس از بازدید و اندازه گیری دقیق توسط کارشناسان انجام خواهد شد که  با رنگ های سفید و لمینت طرح چوب قابل ساخت است. پنجره دوجداره قوس دار باعث می شود علاوه بر زیبایی، نور بیشتری در اتاق و ساختمان داشته باشید و از این نوع پنجره برای طراحی درب بالکنی، درب ورودی مجتمع کاربرد دارد. پنجره دوجداره هلالی لمینت  را می توان با انواع مدل های پنجره تلفیق کرده و زیبایی و تهویه هوای مناسبی را برای ساختمان به وجود آورد. این نوع پنجره نیاز به مواد نگهدارنده و براق کننده ندارد، در مقابل نور خورشید تغییر رنگ نمی دهد، بسیار مقاوم بوده و در مقابل رطوبت رنگ ردگی ندارد. مزایای دیگر این نوع پنجره این است که با استفاده از شیشه دوجداره عایق صوتی تا 75% ، مقاوم در برابر آلودگی صوتی و همچنین عایق گرد و غبار می باشد .

درب و پنجره هلالی

درب و پنجره قوس دار یو پی وی سی UPVC  لمینت

درب و پنجره قوس دار یو پی وی سی UPVC  لمینت خم و زاویه دار نمایی لطیف، مدرن، سنتی، صنعتی و حتی مذهبی برای ساختمان ها ایجاد می کند و پروفیل ‌های متنوعی برای ارائه طرح‌ های مختلف  وجود دارد. پنجره قوس دار یو پی وی سی لمینت می تواند پاسخگوی سلیقه همه افراد باشد و موجب صرفه جویی در مصرف انرژی و جلوگیری از تبادل سرما و گرما شود. این نوع پنجره قابل اجرا در طرح‌ های مختلف هلالی قوس دار و اشکال غیر منظم ازنوع یو پى وى سى با دستگاه تمام اتوماتیک خم داده و ساخته می شود ولی پرهزینه است. پنجره دوجداره هلالی قوس دار لمینت درزگیرى وعایق کمترى نسبت به پنجره هاى عادى دارد، برای تعویض همان فرم و حالت قوس و هلال پنجره ها جداگانه پر می‌ شود. روش دیگر برای تعویض پنجره این است که شیشه دوجداره طبق نمای قبلی آن قسمت عایق شده درزیر آن پنجره عادى ساخته می شود که نسبت به قوسى هم قیمت مناسب تری دارد .

درب-و-پنجره-یو-پی-وی-سی-قوس-دار255414هلالیamaj-sanat-azar