آماج دُر بهترین شرکت سازنده درب اتوماتیک و درب برقی با قیمت های عالی در ایران

آیا می‌دانید هنگام ورود به هر ساختمان مدرنی، 100%  توجه ما به درب های اتوماتیک است؟

کاربرد درب اتوماتیک در عصر حاضر رواج فراوانی داشته است. به همین دلیل در انواع مراکز اداری، مسکونی و اماکن عمومی این درب‌ها دیده می‌شوند. درب ‌اتومات به مدل های متفاوتی تولید و کاربردهای فراوانی دارند.

درب برقی اتوماتیک، به صورتی طراحی شده است تا به روش های مختلفی حرکت کرده و پروسه به باز و بسته شدن درب انجام می شود، به علت همین عملکرد، درب‌ های اتوماتیک برقی در مدل‌های مختلف تولید و به بازار عرضه می‌شود.

 

 درب‌ های برقی از تجهیزات متنوعی ساخته شده اند، تنها موردی که تقریبا در همه آنها، یکسان است، موتور برقی می باشد و در سایر مواد  و متریال ، دارای تفاوت های بسیاری هستند.

 بنابراین در فرآیند ساخت، یراق آلات مورد استفاده در تولید درب‌ اتوماتیک شیشه‌ای با یراق کرکره برقی فرق دارد.

 

درب ‌اتوماتیک ویؤگی های کاربردی فراوانی دارد. به طور مثال می توان  به شیک بودن محصول، مدرن بودن آن و مهمتر از همه  صرفه‌جویی در مصرف انرژی و … اشاره کرد.

مزایای درب اتوماتیک چیست؟

ویژگی های درب اتوماتیک چیست؟ خودکار بودن و استفاده از نیروی الکتریکی اصلی ترین خصوصیت جهت باز و بسته شدن اتوماتیک این مدل از درب ها می باشد. به درب اتوماتیک، «درب برقی» نیز گفته می‌شود. ویژگی بارز دیگر این محصول، استفاده از سامانه های هوشمند مانند چشمی الکترونیکی، سیستم های امنیتی و… است. به طور مثال استفاده از حسگر تشخیص نزدیک شدن به فرد و باز و بسته شدن خودکار آن.

حساسیت این حسگرهای چشمی قابل تنظیم بوده و می توان براحتی از طریق کنترل پنل نصب شده بر روی آن، میزان فاصله برای تشخیص ورود افراد به درب را تعیین نمود.  البته می توان سرعت بازشو درب برقی را نیز در درجات مختلف تنظیم کرد. این ویژگی باعث می شود تا درب ها را بتوان در اماکن مختلف نصب کرد. همچنین قابلیت تشخیص مانع از دیگر امتیازاتی است که در برخی از  درب ‌های برقی قرار داده شده تا با سیستم قطع کن، در صورتی که مانعی در مقابل آن‌ها وجود داشته باشد، عملیات بسته شدن درب متوقف و به سرعت باز شوند.

نمونه پروژه های  درب اتوماتیک  آماج دُر

درب اتوماتیک هرماتیک برای جلوگیری از شیوع کرونا
درب اتوماتیک
درب اتوماتیک بیمارستانی یا هرماتیک درمانگاهی
درب اتوماتیک گردان استیل طلایی ویژه ورودی پاساژ مجتمع تجاری

درب اتوماتیک چند قیمته؟ چند روزه نصب میشه؟ کیفیتش چطوره؟

🔸 کیفیت درب اتوماتیک

بالاترین کیفیت درب اتوماتیک در ایران و استاندارد

🔸 قیمت درب برقی

مناسبترین قیمت بازار بر اساس مدل و کیفیت ارائه می شود.

🔸 زمان نصب

بین 1 تا 3 روز بستگی به مدل درب در اسرع وقت

🔸پشتیبانی فروش

10 سال خدمات پس از فروش و پشتیبانی فقط در آماج صنعت آذر

🔸نحوه ثبت سفارش

از طریق تماس و مشورت رایگان با کارشناسان (خط ویژه سفارش) 4813-021