فهرست مطالب

[rev_slider alias=”highlight-showcase27″]

درب های دستی لولایی (سوینگ)

Manual Swing Doors

Manual 2
Manual 1

Swing Door

Two Leaves

Swing Door

One Leaf
درب اتوماتیک لولایی - حالت باز شو
معرفی
درب های اتوماتیک لولایی یا سوینگ با داشتن کارایی بالا و بسته شدن امن ، ایمنی فوق العاده بالا ، دسترسی آسانی را برای افراد مسن ، ناتوان ومعلولین حرکتی فراهم می سازد که بتوانن به خوبی و بدون مشکل در اماکن مورد نظر تردد داشته باشند . اپراتور درب لولایی آماج صنعت، یک راه حل نهایی برای معماری های مدرن است.شهرت جهانی این مدل، نتیجه ساختار باورنکردنی الکترومکانیکی به همراه طراحی هوشمندانه است. به منظور برطرف کردن نیازهای مختلف، اپراتور درب لولایی دویچ تک از موتور قدرتمند آلمانی ساخته شده است.
مزایای استفاده از درب اتوماتیک لولایی (سوینگ)
درب های اتوماتیک لولایی یا سوینگ دارای بازو های الکترونیکی بوه و بروی لنگه های در نصب شده وآن ها را متحرک کرده و بیشتر در مکان هایی که دهانه آن ها از عرض کمی برخوردار است و دگر درب ها امکان نصب ندارند بهترین گزینه می باشند و بدون تغییرات بر روی دربهای دستی موجود در محل نصب می گردد ، این نوع درب ها به علت دارا بودن شرایطی خاص بیشترین کاربرد را در بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، مراکز توانبخشی و معلولین ، فرودگاه ها ، ترمینال های ترانزیت کاربرد دارند .
درب-های-اتوماتیکسوینگ-9
عملکرد
این نوع سیستم درب اتوماتیک بر روی درب های لولایی موجود در ساختمان قابل نصب می باشد که به صورت یک لنگه و دو لنگه باز و بسته می شود و با چشم الکترونیکی یا دستگاه کارت خوان یا ریموت کنترل از راه دور مورد استقاده قرار می گیرد .
درب-های-اتوماتیکسوینگ-11