گیت کنترل تردد تمام گردان

Full Height Turnstiles

گیت کنترل تردد تمام گردان

گیت کنترل تردد تمام گردان آماج صنعت آذر از ارتفاع كامل و محبوس استفاده شده است كه انتظار مي رود كه این سیستم براي دسترسي با استفاده از نیروی محرکه داخلی و خارجی می باشد. در عین حال دارای چرخهای كلیدر مقاوم در برابر ضربه و فشار است این واقعیتی بدیهی است كه نمی توان با پریدن یا پرت شدن از بالای آن مانند سایر گیت ها عبور كرد .
در این نوع چرخهای چرخشی ، استحکام و نه زیبایی شناسی در بدنه به عنوان یک اولویت بسیار مهم تأکید و تهیه شده است. انواع اصلی این نوع گیت ها برای برنامه و مؤسسات اصلاحی که باید تردد ورود و خروج را نظاره گر باشند بسیار کاربردی است .
هنگامی که در ورودی چرخهای ایستاده تمام قد این نوع گیت در نقاط ورود به سیستم نصب می شوند ، هیچ کس بدون دسترسی مناسب اجازه ورود یا ترک محل یا ساختمان را ندارد. در این نوع گیت نصب شده بی دقتی یا سهل انگاری از پرسنل مسئول درب و امنیت آن هیچ نقشی ندارد که این کاربران هستند که با خواننده کارت آنان گیت کار می کنند .
ورزشگاه ها و سفارت خانه ها و … یا اماکنی که احتیاج به مسئول باز و بسته کردن تردد گیت را دارند میتوانند آن را برای ورود و خروج سفارشی سازی کنند .