شیشه های مدرن آماج صنعت آذر

شیشه های بالکن

Balcony glass Amaj Sanat Azar
null

Balcony glass Amaj Sanat Azar

شیشه های بالکنی
یکی از بهترین نوع انتخاب برای تمامی بالکن های موجود در ایران

شیشه بالکن
سیستم شیشه بالکن چیست؟
سیستم های شیشه ای بالکن آماج صنعت آذر برای طراحی و محافظت از بالکن شما با سبکی خاص طراحی شده اند. آنها با مقاوم و ایمن بسیار بالا ، سالها و سالهای برای لحظات زیبای خاص شما طراحی و تولید شده اند و به همین دلیل از مقاومت و ایمنی  بالایی برخوردار هستند . لعاب محصولات از دو پروفیل آلومینیومی افقی نصب شده بر روی سقف ، با لاستیک یا ساختارهای کف بالکن تشکیل شده است، صفحات شیشه ای بدون چارچوب روی پروفایل ها چسبانده و این پنل های ضخامت 6 ، 8 ، 10 یا 12 میلی متر بسیار مقاومی دارا بوده و به صورت کشویی و تاشو می باشند .
قابل جمع شدن
شیشه قابل جمع شدن به این معنی است که می توان آن  را به طور کامل باز کرد ، شیشه به راحتی در برابر دیوار خم می شود و قابل استفاده است. پانل های شیشه ای با یک دسته به راحتی باز شده و پس از باز شدن این شیشه ها به راحتی کشیده شده تا در برابر دیوار خم شوند و می توان تمام صفحات شیشه ای را کنار گذاشت ، یا بعضی از آنها را می توان برای محافظت جزئی باز نگه داشت. سطوح داخلی و بیرونی واحدهای شیشه بالکن کشویی و تاشو آماج صنعت آذر به راحتی و با خیال راحت از داخل آن تمیز شده و بدون نیاز به دسترسی از بیرون بالکن.
سیستم های آماج صنعت آذر در برابر باد و ضربات بسیار مقاوم هستند و اولین شرکتی در ایران می باشد که سیستم های شیشه بالکن خود را به این صورت تولید کرده است . سیستم های شیشه ای بالکن آماج صنعت آذر تقریباً برای هر بالکن قابل تنظیم است و گزینه های مختلفی برای انتخاب شما وجود دارد.

متداول ترین شیشه بالکن

(The most common balcony glass)

شیشه های بالکن
اتصال کف به سقف
گسترش سیستم شیشه ای از کف تا سقف داخل نرده پروفیل های آلومینیومی در کف و سقف نصب می شوند.  صفحات شیشه ای با ضخامت 8 ، 10 یا 12 میلی متر ضخامت به پروفایل ها چسبانده می شوند و هنوز سبک هستند و تاشو بودن بسیار آسانی برای کاربران دارند.
شیشه های بالکن
اتصال نرده به سقف
پروفیل های آلومینیومی ظریف و با دوام برروی سقف و بالای نرده بالکن نصب شده است. تخته های شیشه ای با ضخامت 6 ، 8 یا 10 میلی متر ضخامت به پروفایل ها چسبانده می شوند. این صفحات می توانند در برابر وزش باد شدید مقاومت کنند . سبک هستند و لغزندگی ، تاشو و کاربری آنها بسیار آسان است.
null

Balcony glass Amaj Sanat Azar

جلو گیری از صدا های مزاحم بیرون محیط

null

Balcony glass Amaj Sanat Azar

جلوگیری از باد ، باران ، برف ، گرد و غبار

null

Balcony glass Amaj Sanat Azar

جلو گیری از هرگونه آلودگی های محیط بیرون

Protects your balcony

از بالکن شما محافظت می کند
باران ، برف ، باد ، گرد و غبار و پرندگان را از بالکن شما دور نگه داشته و میزان نور دریافتی از محیط بیرون را کاهش نمی دهد این حفاظت به معنای واقعی هزینه کمتری برای تعمیر و نگهداری و ترمیم سطوح و ساختارهای داخلی بالکن را فراهم می سازد.  محفظه های بالکن آماج صنعت آذر میزان هر گونه نویز را تا 50٪ کاهش می دهد ، بنابراین می توانید در خانه خود استراحت کرده و راحت تر بخوابید.
یک بالکن محافظت شده به شما این امکان را می دهد بدون نیاز به تغییر و عملکرد اساسی ، از فضای اضافی در اطراف خانه خود لذت ببرید
این طیف وسیعی از فرصتهای به وجود آمده ، بدون در نظر گرفتن آب و هوا و هر شرایط بیرونی ، در تمامی فصول و طول سال را برای شما فراهم می کند
شیشه های بالکن
شیشه های بالکن

بالکن بسته شیشه ای مکانی امن برای بازی کودکان است

حتی والدین با بچه ها در بالکن احساس راحتی می کنند

مطالعات متعدد در محوطه های بالکن ما نشان می دهد
که ایجاد یک سولاریوم باعث کاهش مصرف انرژی کلی شما به میزان قابل توجهی می شود