صفر تا 100 شیشه بالکن

داشتن تراس و بالکن یکی از فاکتور های مهم در خریدو یا رهن و اجاره منزل ممحسوب میشود.دلیل اینکه افراد به شیشه نصب شده در بالکن توجه میکنند چیست ؟

بدلیل شلوغی شهر ها و عدم تمایل افراد برای بیرون رفتن از منزل ,بالکن یکی از جاهایی است که برای افراد به مکان مهمی در ساختمان ها تبدیل شده است.

شما در پاییز و زمستان و تابستان و همه فصول میتوانید در بالکن چای بنوشید و حتی قیلان بکشید !

در شهر های بزرگ ممکن است استفاده از بالکن کی دشوار تر باشد زیرا که دارای الودگی هوا و الودگی صوتی نیز است.این محدودییت ممکن است ایت لذت را از شما بگیرد.

مهم ترین کاربرد شیشه بالکن:

حلال مشکلات در شهر های بزرگ برای شما شیشه بالکن است زیرا که ورود و انباشت حجم زیادی از الودگی هوا جلوگیری میکند و ضمنا عایق  خوبی در برابر سرما و گرما و

و صدا میباشد.

اگر بدنبال این هستید تا ارامش را در بلکن و یا تراس منزل خود برقرار سازید پیشنهاد ما به شما استفاده از شیشه بالکن میباشد.

فضای مورد نیاز برای شیشه بالکن (ریلی):

این نوع شیشه بالکن بر روی ریل نصب میشوند و در نتیجه در زمان جمع شدن کمترین میزان فضای ممکن را اشغال میکند.در این حالت شیشه بالکن بصورت L در انتهای دیوار جمع میشود و کمترین فضای ممکنه را اشغال میکندو اجازه هر تغییری را در بالکن به شما میدهد.

قبل از سفارش شیشه بالکن حتما فضا برای نصب باید توسط کارشناسان مورد بررسی قرار گیرد.نصب شیشه بالکن در حالت های عادی یک روز ممکن است زمان ببرد.

جلوگیری از سر و صدا با نصب شیشه تراس:

ایا برای شما شلوغی و یا صدای محیط دفتر کار بدلیل عدم بکار گیری درست شیشه بوجود امده است ؟

اگر آپارتمان و یا دفتر کار شما دارای بالکن است و صدای محیط بیرون ارامش شما را بهم میزند ,باید بدانید با نصب  و تعبیه  شیشه بالکن کمک زیادی به ارامش شما خواهد کرد.

در شیشه های تراس بدلیل اینکه جنس شیشه های استفاده شده از سکوریت میباشد ,ضمن اینکه عایق بسیار مناسبی برای صدا و حرارت و الودگی هوا است ,ازین سیستم میتواند زیبایی خاصی را برای تراس و بالکن شما همرا داشته باشد.

شیشه اکاردئونی بالکن چیست ؟

شیشه های بالکن به این دلیل نصب میشوند تا شما در هر شرایطی بتوانید از داشتن بالکنی تمیز و مرتب و قابل  استفاده لذت ببرید.

از اناجایی که شیشه های بالکن تاشو بصورت پنل های عمودی در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و در هنگام بسته شدن بصورت لولایی و روی یک ریل در کنار هم جمع میشوند

به ان های شیشه بالکن آکارئونی نیز میگویند.

این نوع شیشه برای استخر سرپوشیده  و بالکن و تراس و الاچیق ها بسیار رواج دارد.

انتخاب پنجره بالکن:

بدلیل ساختار پنجره بالکن میتوانید در همه فصول از بالکن و تراس خود نهایت استفاده را ببرید و لذت اسفاده یک بالکن همیشه در دسترس را بچشید.

مدل تاشو در شیشه های بالکنی بهترین مدل است و بیشترین فضای ممکن را در اختیار شما جهت اعمال تغییرات قرار میدهد.

پنجره های بالکنی این اجازه را به شما میدهند که به میزان دلخواه خود ان را باز و یا بسته نگه دارید و ضمنا فضای بسیار کمتری را در قبال پنجره های قدیمی اشغال میکنند.

شیشه بالکن تاثیر بسزایی در نور ورودی بالکن و ساختمان دارد و مهم ترین مورد عایق صدا و عایق حرارتی بودن ان محسوب میشود.

در نصب شیشه-بالکن باید به رنگ و نوع ریل و نوع شیشه بکار رفته و فریم پنجره های بسیار دقت کنید.