درب های اتوماتیک گـردان 3 و 4 باله تمام شیشه (ریولوینگ)

automatic doors revolving 3 & 4 wings full glass

درب های اتوماتیک گردان 1
درب های اتوماتیک گردان 2

Revolving Door

Four-Wings

Revolving Door

Three-Wings
درب اتوماتیک گـردان ریولدینگ Automatic Doors Revolving
درب اتوماتیک گـردان ریولدینگ Automatic Doors Revolving
درب های اتوماتیک گـردان3و4 باله تمام شیشه automatic doors revolving 3 & 4 wings full glass
این سیستم از لحاظ عملکرد به گونه ای طراحی گردیده است که درب همیشه بسته است در حالی که همیشه باز است ، با استفاده از این درب ضمن امکان ورود و خروج همزمان افراد از برخورد جلوگیری می شود . استفاده از ادرب های اتوماتیک گـردان3و4 باله تمام شیشه آماج صنعت آذر برای اماکنی که اختلاف دمای داخل و خارج مجموعه زیاد است توصیه می گردد و علاوه بر آن یکی از زیباترین و شیکترین با دیزاین نوع درب های اتوماتیک گردان می باشد .
درهای گردان اتوماتیک به طور خاص برای حفظ آب و هوای دمای فضای داخلی ساختمانها و پوشش، با  بالاترین نیازهای عملکردی طراحی شده اند. به لطف فناوری پیشرفته و طراحی آوانگارد ، ضمن تضمین امنیت کاربران ، ظرافت و منحصر به فرد بودن آن را به ورودی اضافه می کنند. ما می دانیم که ساختمان ها به راه حل هایی نیاز دارند که نه تنها ورودی های ایمن و کاربردی را تضمین می کند ، بلکه راه حل هایی را می توان با مجموعه معماری ادغام کرد. بنابراین ، درهای گردان اتوماتیک برای انطباق با هر نوع پروژه ای طراحی شده اند که حداکثر بهره وری و کیفیت انرژی را تضمین می کند.
درهای گردان اتوماتیک گردان  آماج صنعت آذر به دلیل کیفیت و سازگاری بسیار بالا ، برای همه نوع  پروژه های سطح معماری ایده آل هستند. علاوه بر این موارد ، اجازه می دهند تا نیازهای هر پروژه را به طور کامل برطرف کرده ، عایق بندی حرارتی و صوتی کامل و همچنین جلوگیری از جریان هوا و نوسانات دما را تضمین کند.
درب-های-ریولدینگ-301
درب های اتوماتیک گـردان 3 و 4 باله تمام شیشه (ریولدینگ) 2
درب های اتوماتیک گـردان 3 و 4 باله تمام شیشه (ریولدینگ)
درب-های-ریولدینگ-44
درب های اتوماتیک گـردان 3 و 4 باله تمام شیشه (ریولدینگ) 5