درب های اتوماتیک لولایی

Automatic Swing Doors

معرفی

درب های آماج صنعت آذر با داشتن کارایی بسیار بالا ، عایق صدای مناسب ، بسته شدن امن ، ایمنی فوق العاده بالا ، دسترسی آسانی را برای افراد مسن ، ناتوان ومعلولین حرکتی فراهم می سازد که بتوانن به خوبی و بدون مشکل در اماکن مورد نظر تردد داشته باشند . اپراتور درب های آماج صنعت، یک راه حل نهایی برای معماری های مدرن است.شهرت جهانی این مدل، نتیجه ساختار باورنکردنی الکترومکانیکی به همراه طراحی هوشمندانه است. به منظور برطرف کردن نیازهای مختلف، اپراتور درب های اتوماتیک لولایی آماج صنعت آذراز موتور قدرتمند آلمانی ساخته شده است که با تکنولوژی روز دنیا همراه بوده و دارای خدمات پس از فروش و گواهینامه های جهانی بوده تا بتواند از کیفیت و کارای مطلوب برخوردار باشد تا نیاز همه پروژهای معماری با همه گستردگی های آن را با تمام شرایط آب و هوایی برطرف سازد .

مزایا

دارای بازو های الکترونیکی بوه و بروی لنگه های در نصب شده وآن ها را متحرک کرده و بیشتر در مکان هایی که دهانه آن ها از عرض کمی برخوردار است و دگر درب ها امکان نصب ندارند بهترین گزینه می باشند و بدون تغییرات بر روی درب های دستی موجود در محل نصب می گردد ، این نوع درب ها به علت دارا بودن شرایطی خاص بیشترین کاربرد را در بیمارستان ها ، درمانگاه ها ، مراکز توانبخشی و معلولین ، فرودگاه ها ، ترمینال های ترانزیت کاربرد دارند .

عملکرد

این نوع سیستم درب های بر روی درب های لولایی موجود در ساختمان قابل نصب می باشد که به صورت یک لنگه و دو لنگه باز و بسته می شود و با چشم الکترونیکی یا دستگاه کارت خوان یا ریموت کنترل از راه دور مورد استقاده قرار می گیرد .