درب های اتوماتیک گـردان ویترین دار مدل یک

Automatic sliding doors Model Showcase 1

درب-های-اتوماتیک-گردان-ویتریت-دار--1
درب-های-اتوماتیک-گـردان-ویترین-دار-(ریولدینگ)-654 (1)
درب-های-اتوماتیک-گـردان-ویترین-دار-(ریولدینگ)-654 (1)

معرفی درب اتوماتیک گـردان ویترین دار1 ریولوینگ

درب های اتوماتیک گردان آماج صنعت آذر حول محور عمودی مركزی خود گردش 360 درجه دارند و عمدتا در ورودی های اصلی و همچنین عایق سازی كامل فضای داخل و خارج به منظور جلوگیری از ورود گرد و غبار ، به حداقل رساندن اتلاف انرژی و همچنین جلوگیری از ترددهای غیر مجاز كاربرد دارند.
درب-های-اتوماتیک-گـردان-ویترین-دار-(ریولدینگ)-1
برنامه های خودکار
واحد کنترل امکان تنظیم 2 عملکرد مختلف خودکار را فراهم می کند . اتوماتیک 1 : درب به طور معمول حرکت نمی کند بلکه کاربر است به محض نزدیک شدن درب فعال می شود. پس از زمان قابل تنظيم ، درب در حالت اولیه متوقف می شود. اتوماتیک 2 : درب به طور معمول با سرعتی کم چرخانده شده و کاربر به در نزدیک می شود.
درب اتوماتیک گـردان ویترین دار1 ریولدینگ دارای محفظه های گسترده ای است که به دلیل پیکربندی سه بال همیشه قابل دسترسی است ، و آن را به یک راه حل ایده آل برای تردد مداوم ترافیک عابر پیاده با حجم بالا ، چرخ دستی های خرید ، چمدان و صندلی های چرخدار با سهولت تبدیل می کند.  به حداقل رساندن مصرف انرژی ، از بین بردن پیش نویس ها و کاهش تلفات و خنک کننده های خنک کننده ، در مصرف انرژی صرفه جویی شود.
مکانیزم انحصاری در حاشیه طبل واقع شده است و باعث کاهش استرس درایو شده و در نتیجه هزینه های تعمیر و نگهداری کمتری را به دنبال دارد. درب بسته اختیاری یک راه حل زیبا برای امنیت بهینه فراهم می کند. در مواقع اضطراری ، بالهای درب بلافاصله آزاد می شوند و سپس تاشو می شوند تا امکان خروج اضطراری فراهم شود.سقف چرخشی کامل باعث روشنایی و حتی از بین بردن علائم برس می شود ، در حالی که سنسورهای پنهان امکان ارائه بدون لاین و خطوط تمیز را در سراسر فراهم می کنند.
Automatic programs 
The control unit allows the setting of 2 different automatic functions Auto I: The door does not normally move, but a useris activated as soon as the door approaches. Adjustable time Then, the door will stop in the initial state. Automatic II: The door normally rotates at a low speed and the user approaches the door
درب-های-اتوماتیک-گـردان-3-و4
درب های اتوماتیک گـردان ویترین دار 1 (ریولدینگ) 2
درب های اتوماتیک گـردان ویترین دار 1 (ریولدینگ) 1
درب-های-اتوماتیک-گـردان-3-و-4-باله-(ریولدینگ)-2
درب های اتوماتیک گـردان ویترین دار 1 (ریولدینگ) 5
درب های اتوماتیک گـردان ویترین دار 1 (ریولدینگ) 4
درب های اتوماتیک گـردان ویترین دار 1 (ریولدینگ) 3