درب اتوماتیک خروج اضطراری(برک اوت) Automatic Breakout Doors

درب های اتوماتیک خروج اضطراری(برک اوت)

Emergency exit automatic doors (breakout)

درب های اتوماتیک خروج اضطراری(برک اوت)

.

ویدو درب اتوماتیک خروج اضطراری

video amaj sanat azar mp4

.

درب اتوماتیک خروج اضطراریAutomatic Breakout Doors  آماج صنعت آذر در شرایط عادی به صورت کشویی کار می کنند و در مواقع اضطرار مانند آتش سوزی امکان خروج امن برای ساکنان ساختمان و ماموران سرویس دهنده را فراهم می نمایند و در هنگام حادثه به علت مجهز بودن به محور لولایی می توانند به صورت دستی و یا زدن ضربه باز شوند و حول محور لولایی خود چرخنده و مانند یک درب بازویی عادی عمل کنند. تا خروج سریع برای کاربران فراهم نماید.
درب-های-اتوماتیک-خروج-اضطراری-(برک-اوت)-آیکون-15
درب-های-اتوماتیک-خروج-اضطراری(برک-اوت)-Automatic-Breakout-Doors
درب اتوماتیک خروج اضطراریAutomatic Breakout Doors آماج صنعت آذر ترکیبی از درب اتوماتیک تمام شیشه ای و درب اتوماتیک کشویی می باشد, عملکرد درب اتوماتیک خروج اضطراری به صورت معمول به صورت درب اتوماتیک کشویی باز و بسته می شود و تنها تفاوت آن این است که هنگام اضطرار افراد می توانند لنگه های درب اتوماتیک را به صورت دستی به حالت درب اتوماتیک لولایی باز کنند و جهت خروج اضطراری با زدن به لنگه درب همه ی لت ها باز می شوند و موازی همدیگر می ایستند، با این طرز کار بیشترین محیط برای عابرین در دسترس است.
درب های اتوماتیک خروج اضطراری (برک اوت) آیکون 4
درب های اتوماتیک خروج اضطراری (برک اوت) آیکون 3
درب های اتوماتیک خروج اضطراری (برک اوت) آیکون 9
درب های اتوماتیک خروج اضطراری(برک اوت) Automatic Breakout Doors
درب های اتوماتیک خروج اضطراری(برک اوت) Automatic Breakout Doors 2
درب های اتوماتیک خروج اضطراری(برک اوت) Automatic Breakout Doors 3
درب های اتوماتیک خروج اضطراری(برک اوت) Automatic Breakout Doors 4
درب های اتوماتیک خروج اضطراری(برک اوت) Automatic Breakout Doors 5
این دستگاه همانند درب اتوماتیک کشویی می باشد، با این تفاوت که لنگه های ثابت آن جهت خروج اضطراری Automatic Breakout Doors به صورت دستی به حالت لولایی باز شده و در مسیر حرکت افراد قرار می گیرد. زمانیکه هر ثانیه ارزشمند است و زمانیکه امنیت در خروج چندین برابر است می توان از این مدل سیستم ها به عنوان برترین گزینه استفاده نمود. در هر موقعیتی تمام لنگه های در به طور دستی می توانند به بیرون چرخانده شوند.
  درب اتوماتیک خروج اضطراری(برک اوت) Automatic Breakout Doors در شرایط معمولی هیچ وقت قفل نیستند اما درب اتوماتیک ضد حریق را شما می توانید به آسانی با زدن یک دکمه فورا باز کنید. شما می توانید از درب اتوماتیک در سالن های اجرا (سینما, تئاتر, کنسرت) و تمامی اماکن پر رفت آمد بهره ببرید که همزمان درب اتوماتیک نیز می تواند از ورود افرادی که صلاحیت ورود را ندارند جلوگیری نمایید. که با وجود این مزیت استفاده از درب اتوماتیک خروج اضطراری حتی در طلا فروشی ها بسیار کار عاقلانه ای می باشد .