درب های اتوماتیک گـردان ویترین دار (ریولوینگ)

Automatic Doors Revolving Showcase

درب های اتوماتیک گـردان ویترین دار مدل 3
درب-های-اتوماتیک-گـردان-ویترین-دار-(ریولدینگ)-993
درب-های-اتوماتیک-گـردان-ویترین-دار-(ریولدینگ)-992
درب-های-اتوماتیک-گـردان-ویترین-دار-(ریولدینگ)-991
درب-های-اتوماتیک-گردان-ویتریت-دار--4
درب-های-اتوماتیک-گردان-ویتریت-دار--5

معرفی دربهای اتوماتیک گـردان ویترین دار3 ریولوینگ

عملکرد سیستم درب اتوماتیک گردان آماج صنعت آذر که معمولا به صورت سه باله و چهار باله مورد استفاده قرار می گیرد با قرار گرفتن فرد در زاویه دید چشم الکترونیکی درب اتوماتیک گردان شروع به چرخیدن و با حرکت عابر می چرخد و با مکث عابر مکث می کند و دربهای اتوماتیک گردان از سیستم ایمنی بالایی برخوردار می باشد. این امر توسط سنسورها که در لت ثابت و متحرک سقف نصب می گردد تامین می شود. با وجود قدرت زیاد موتور دستگاه سیستم دربهای اتوماتیک گـردان ویترین دار از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است که این امر توسط سنسورهایی که در لت های ثابت و متحرک ریولدینگ و سقف نصب میگردد تامین می گردد.
 
درب-های-اتوماتیک-گـردان-ویترین-دار-(ریولدینگ)-997
درب-های-اتوماتیک-گـردان-ویترین-دار-(ریولدینگ)-996
دو طرفه دربهای اتوماتیک گـردان ویترین دار3 ریولوینگ با ظرفیت بالا برای ورودی های پر ترافیک این مساحت محفظه ای از درب بزرگتر را ایجاد می کند که قادر به پذیرش سبد خرید و چمدان ، صندلی های چرخدار اسباب و تجهیزات مرتبط به ارباب و رجوع کنندگان و تعداد زیادی از کاربران با تردد های بسیار سنگین و رفت و آمد های مکرر و زیاد را سهولت است. جداسازی عالی از محیط داخلی و خارجی را فراهم می کند. همچنین دارای دو مورد صفحه نمایش محصور در برگهای درب چرخان است که می توانند برای تبلیغات اطلاعاتی یا تبلیغات استفاده شوند.
برای قرار دادن ریولوینگ مستقیم روی سطح کف تمام شده و بدون پایه های خاص مورد نیاز طراحی شده است. به صورت اختیاری می توان آن را با یک درب گردان مرکزی با کلید فعال کرد که اجازه می دهد تا از آن به عنوان یک ورودی درب کشویی کاملاً خودکار برای تهویه اضافی و دسترسی بیشتر به ساختمان استفاده شود و همچنین  کاملاً مطابق با استاندارد ایمنی است.
درب-های-اتوماتیک-گـردان-3-و-4-باله-(ریولدینگ)-999 - Copy
دربهای اتوماتیک گـردان ویترین دار3 ریولدینگ